Peti uzastopni poraz rukometašica

Nakon poraza u Temerinu i Srpskoj Crnji, rukometašice Ravangrada poražene su sinoć na domaćem parketu od ekipe Jadrana iz Feketića. Tokom prvog poluvremena viđena je izjednačena igra oba tima. U prvih deset minuta igralo se gol za gol, da bi gošće potom stekle tri gola prednosti (5:8). Odmah potom stiže odgovor Somborki, koje golom Milice Cvetković poravnavaju rezultat. Nakon toga sledi pad u igri domaćih rukometašica, što gošće koriste i na odmor odlaze sa prednošću od 13:10. Odmah na startu drugog dela igračice Jadrana dolaze do +6 čime su faktički i prelomili susret. Do kraja utakmice su sigurnom igrom povećavale svoju prednost, za konačnih + 13. Najefikasnija domaća igračica bila je Saška Pejić sa pet pogodaka. Sa druge strane prednjačila je Ljiljana Vrekić sa osam pogodaka. Rukometašice Ravangrada već u subotu, 21. novembra od 18 časova dočekuju četvrtoplasiranu Rumu. Susret je poveren sudijskom paru Radulović/Todorović.

Ravangrad – Jadran (Feketić) 19:32 (10:13)

Sedmerci: 2/2 (Ravangrad). 3/5 (Jadran).

Isključenja: 16 minuta (Ravangrad). 12 minuta (Jadran).

Ravangrad: Bošnjak, Benjak 1, Ćirić, Orlić 3, V. Dokmanov, Lazić 4, Cvetković 3, N. Dokmanov 1, Vezmar 2, Basta, Pejić 5, L. Mihaljev, Krstin, Popović, J. Mihaljev.

Jadran: Albert, Rahinić, Ćetković 3, Popović 6, Radulović 6, Vrekić 8, Kosovac 3, Šeguljev 3, Vujinović, Stanišić 3.