Ubedljiva pobeda juniora Radničkog 1912

Omladinci fudbalskog kluba Radnički 1912 nastavljaju sa odličnim rezultatima. Oni su u poslednjih sedam dana tri puta istrčavali na teren. Nakon prošlonedeljne pobede nad RFK Novi Sad 1921 sa 2:1 i remija (0:0) u vanrednom kolu u Novom Sadu protiv Proletera, pobeđena je ekipa Kabela sa 6:2. U odličnoj fudbalskoj predstavi domaći igrači su gospodari terenom i stvari prilike. Odličan je bio Viktor Molnar koji je dva puta asistirao Vemiću (13. i 41. minuta) za sigurno vođstvo. U nastavku susreta gosti smanjuju preko Muratovića. Rezervista Đorđe Lazić sa nova dva pogotka za svega tri minuta donosi prednost domaćem timu od 4:1, da bi odmag potom i Petar Drvar postigao gol za visokih 5:1. Popadić je smanjio rezultat, da bi Pavić postavio konačnih 6:2. Radnički 1912 zauzima i dalje prvo mesto na tabeli sa 37 bodova, dva više od Bačke iz Bačke Palanke. U poslednjem ovogodišnjem kolu somborski tim gostuje u Subotici ekipi Bačke 1901, dok će najbliži pratilac igrati protiv Spartaka. Kadetska selekcija je minimalnim porazom od Kabela završila jesenju sezonu na osmom mestu sa 13 osvojenih bodova. Prvenstvo se nastavlja u martu naredne godine.