Žak Junior upisao sedmu pobedu

Futsaleri Žak Juniora u savladali su u okviru osmog kola Futsal lige Vojvodine – grupa Zapad ekipu novosadskog Tanga sa 12:5. Gosti su bili ravnopravan protivnik samo u uvodnim minutama meča. Ipak, mrežu gostiju načeo je iskusni Vidaković u sedmom minutu. Do kraja prvog dela ostigli su još tri pogotka i rešili pitanje pobednika. Gosti su u nastavku meča pokušali sa golmanom – igračem, što im se vrlo brzo „obilo o glavu“. Svega dva minuta je bilo potrebno da „Žakovci“ kazne greške gostiju i golovima Vukovića i Vukelića povedi sa 7:0. U nastavku su zaigrali opuštenije, spustili su loptu i rutinski meč priveli kraju. Novom pobedom Žak Junior zauzima prvo mesto na tabeli sa maksimalnim učinkom u sedam do sada odigranih mečeva. U narednom kolu Žak Junior gostuje u Subotici ekipi Spartaka. Utakmica se igra u nedelju od 19 časova.

Žak Junior – Tango 12:5 (4:0)

Strelci: Vukelić 3, Radmanović 3, Vidaković 2, Vuković 2, Vujin, Molnar (Žak Junior). Tagliavia 2, Bošković, N. Sapundžić, V. Sapundžić (Tango).

Žuti kartoni: /

Žak Junior: Molnar, Radmanović, Vujin, Vuković, Vukelić, Zelić, Bogunović, Vidaković.

Tango: Žarkovački, N. Sapundžić, Bošković, Klaić, V. Sapundžić, Tagliavia, Nedeljković.

Tabela: Žak Junior 21, Leteći Holanđanin 15, Spartak 11, Hajduk 10, Lateći Bajmočani 7, Tango 6, Fortuna 0.