Joker bolji od Beočina

Joker – Beočin 97:72 (Q1 – 29:16, Q2 – 17:12, Q3 – 30:26, Q4 – 21:18).

Košarkaši Jokera slavili su u 14. kolu Druge muške regionalne lige Sever A nad ekipom Beočina. Ovo je njihova šesta pobeda u nizu, a dvanaesta u sezoni. Domaća ekipa je odlično odigrala i ovaj meč. Dobili su sve četiri četvrtine, a susret je prelomljen u prvom poluvremenu kada su stekli nedostižnih +18. U nastavku su sigurnom igrom dodatno uvećali svoju prednost. Najefikasniji igrač utakmice bio je igrač gostijućeg sastava Majstorović koji je ubacio 33 poena. U domaćem timu Arnaut i Karas postigli su po 17 koševa. Pored njih, još trojica su bili dvocifreni. Kusonić je ubacio 13, Jovanović 12, a Lončar 10 koševa. „Jokerovci“ su i dalje drugi tim lige sa samo jednim porazom i to od trenutnog lidera Dunava 2014. Apatinci su i dalje jedini neporaženi u ovom rangu takmičenja. Sinoć su slavili nad Kikindom sa 84:66 (Q1 – 21:17, Q2 – 27:17, Q3 – 18:21, Q4 – 18:11). Pobedom su zadržali prvo mesto na tabeli sa bodom više u odnosu na glavnog konkurenta u borbi za plasman u viši rang. Narednog vikenda Joker gostuje u Kikindi, dok je ekipa Dunava 2014 slobodna.