Pionirima se smeši titula, juniori u igri

Prvo kolo rvačkog Kupa za pionire do 13 godina, održano je u Subotici. Rvački klub Soko imao je devet takmičara, od kojih su sedmorica osvojila medalje. Prvo mesto i zlatnu medalju osvojio je Lazar Dedić. Luka Zelić i Stefan Grba bili su drugoplasirani u svojim kategorijama, dok su do bronzanog odličja stigli: Boris Banić, David Budimčević, Srećko Malbaša i Dimitrije Spasojević. U ekipnoj konkurenciji Soko je takmičenje ubedljivo završio na prvom mestu. Proteklog vikenda održan je i prvi juniorski Kup Srbije. Somborski klub je predstavljalo osmoro takmičara, od kojih su petoro osvojili medalje. Veljko Petraković bio je prvi u kategoriji do 97 kg, dok su Aleksandar Berarov (55 kg), Vujo Đerić (60 kg) i Nikola Dedić (77 kg) osvojili su srebrne medalje. Nikola Karapandža (63 kg) stigao je do bronze. Poene za ekipu iz Sombora je osvojio i Stevan Horn kao četvrti u svojoj kategoriji. Ekipno, Partizan i Soko su na kraju bili izjednačeni, s tim što su Beograđani imali više prvih mesta.