Futsaleri na korak do finala

Futsaleri Žak Juniora plasirali su se u polufinale Kupa Vojvodine nakon pobede nad ekipom kulskog Hajduka. „Žakovci“ su bili ubedljivi tokom čitavog susreta, a pobeda nije dolazila u pitanje niti jednog momenta. Iskusni „Somborci“ poveli su golom Srđana Vukovića u 10. minutu susreta. Poravnanje je stiglo četiri minuta kasnije. Strelac je bio Isakov. Do odlaska na odmor Vuković i Bojić su povisili na 3:1. U nastavku susreta igrala je samo domaća ekipa. Điđa Vuković je ponovo briljirao i u rasponu od svega sedam minuta tri puta pogađao mrežu gostiju iz Kule. Pobedu su potvrdili Radmanović i Vidaković. Kuljani su preko Kutlačića ublažili poraz u poslednjim trenucima meča. Ovom pobedom ekipa Žak Juniora se plasirala u polufinale Kupa Vojvodine, gde ih čeka odlična ekipa Novog Sada. Utakmica između ova dva rivala na programu je u ponedeljak, 23. decembra od 21.30 časova u novosadskom Spensu.

Žak Junior – Hajduk 8:2 (3:1)

Žak Junior: Molnar, Radmanović 1, Bajčev, Bojić 1, Vuković 5, Vidaković 1, Bogunović, Vujin.

Hajduk: Petković, Isakov 1, Šarac, Jovanović, Živko, Damjanović, Radović, Komljenović, Kutlačić 1, Popović.