Poraz omladinaca u Bajmoku

Odigrano je drugo kolo Omladinske futsal lige Vojvodine. Omladinci Žak Juniora gostovali su u Bajmoku, gde su nesretno poraženi od domaće ekipe Letećih Bajmočana sa 5:4. Somborci su odlično odigrali prvo poluvreme, brzo su poveli sa 2:0, golovima Filipa Kovačeva i Pantelinca u 2. odnosno 10. minutu. Propustili su još nekoliko izglednih prilika, međutim u poslednjih sekundama prvog poluvremena su prilimi gol nakon greške Nemanje Vidakovića i golmana Štimca. Strelac za domaće bio je Miloš Bibić. Domaćin početkom drugog dela preokreće rezultat sa dva brza gola Todorića i Kolaka. Ipak, „Žakovci“ nisu posustali, strpljivom igrom su prvo izjednačili (Vidaković), a potom i poveli golom Filipa Kovačeva. U poslednjih pet minuta ponestalo im je snage što domaći futsaleri koriste i golovima Todorića i Kolaka stižu do druge pobede u prvenstvu. Ekipa Žak Juniora pretrpela je drugi poraz u omladinskoj ligi. U trećem kolu dočekuju odličnu ekipu kulskog Hajduka. Meč se igra u subotu, 21. decembra od 17.30 časova u Gradskoj hali Mostonga.

Leteći Bajmočani – Žak Junior 5:4 (1:2) – omladinci

Žuti kartoni: F. Kovačev (Žak Junior).

Leteći Bajmočani: Vitković, Kolak 2, Bibić 1, Babić, Todorić 2, Spasić, Knežević, Jovanović, Šajić, Ćeklić, Radulović.

Žak Junior: Štimac, Ralević, Drvar, F. Kovačev 2, Vidaković 1, Carić, N. Kovačev, Krstić, Pantelinac 1, Vulin.