Ravangrad ubedljiv protiv Sente

Rukometašice Ravangrada u zaostalom susretu prvog kola ubedljivo su savladali ekipu Sente. Utakmica nije bila nešto posebno zanimljiva, pošto su domaće rukometašice već u desetom minutu imale prednost od 9:1. Na odmor su otišla sa deset golova viška. U nastavku susreta nastavile su da „melju“ svoju protivnice, a sredinom drugog dela i serijom 7:0 odlepile su se na +16. Meč su uspešno privele kraju i zasluženo trijumfovale. U domaćem sastavu istakle su se Aleksandra Lazić sa osam odnosno Lidija Gagić sa sedam pogodaka. Kod gostiju najefikasnija je bila Jutka Balatinš sa pet golova. U subotu od 15.30 časova u Gradskoj hali Mostonga gostuju neporažene rukometašice Lakija iz Crvenke.

Ravangrad – Senta 38:15 (17:7)

Sedmerci: 6/8 (Ravangrad). 3/6 (Senta).

Isključenja: 6 minuta (Ravangrad). 16 minuta (Senta).

Ravangrad: Bošnjak, Benjak 5, Ćirić 1, Orlić 3, V. Dokmanov 2, Beljanski 1, Gagić 7, Zambo 1, Lazić 8, Sadiković 2, Cvetković 1, Lončar 1, Ćuić 4, N. Dokmanov 2, Basta.

Senta: Tot, Šajin 2, Martinović 1, Balatinš 5, Miljković 4, Hajagoš, Kopas, Vuković, Mihailović 1, Bjelica 2.