Joker pobednik Kupa Vojvodine

U utorak, 29. oktobra u Gradskoj hali Mostonga odigrana je finalna utakmica prvog stepena Kupa Radivoja Koraća za područje Vojvodine. Za pehar su se borili domaći Joker i ekipa Nove Pazove. U prvom poluvremenu viđena je izjednačena igra oba tima. Domaćinu je pripala prva, a gostima druga deonica meča. U nastavku susreta domaći tim je bio bolji i obe četvrtine rešio u svoju korist, pa se pitanje pobednika nije dovodilo u pitanje. U ekipi Jokera petorica igrača su imali dvocifreni učinak, a najefikasniji je bio Vukolić sa 18 koševa. U gostujućem sastavu istakao se Došenović sa 25 poena. Na putu do finala Joker je bio bolji od Hajduka (84:71), Jedinstva (67:61), Stara (71:70). Titula najboljeg igrača i trenera pripala je Mihajlu Lončaru odnosno Isidoru Rudiću iz košarkaškog kluba Joker. Finalnoj utakmici su prisustvovali Darko Karan (predsednik UO KSV), Goran Krstajić (član UO KSV) i Dražen Bolić (generalni sekretar KSV).

Joker – Nova Pazova 85:67 (Q1 – 27:14, Q2 – 13:25, Q3 – 19:9, Q4 – 26:19).

Joker: Kusonić 6, Arnaut 13, Baranovski, Pujin, Ilić 13, Lončar 14, Marjanac, Pribić, Pavkov 6, Jovanović 15, Vukolić 18, Kostić.

Nova Pazova: Opačić, Gajić 6, Boren, Petronijević 15, Došenović 25, Milanović 6, Jovanović, Živković 7, Kalinić 2, Vavurin 2, Mutić, Zorić 4.