Neslavan početak “crno-belih”

Fudbaleri Žaka pretrpeli su težak poraz na startu nove fudbalske sezone. Podmlađeni “crno-beli” nisu uspeli ozbiljnije da se suprostave gostima iz Bača. Utakmica je bila rešena već sredinom prvog poluvremena pošto su gosti golovima Nikolića i Gojića poveli sa 2:0. Do odlaska na odmor pogađali su još Marčeta, Đenadija i ponovo Gojić. U nastavku susreta Nikolić je novim pogotkom povisio na 6:0, da bi domaćin preko Vidakovića smanjio. Nikolić je svoj treći, a sedmi za svoju ekipu postigao šest minuta pre kraja meča. Konačan rezultat postavio je Bačić samo minut kasnije.

ŽAK – Tvrđava 2:7 (0:5).
Strelci: Vidaković, Bačić (ŽAK). Nikolić 3, Gojić 2, Đenadija, Marčeta (Tvrđava).
ŽAK: Carić, Dodić, Fratrić, Momčilović, Dmitrović, Pačirski, Vulin (Marjanović), D. Trivunović (Đenić), B. Trivunović, Bačić, Lekaj (Vidaković).
Tvrđava: Vlajić, Zorić, Badivuk (Stupar), Vujinović, Đenadija (Nemet), Šomoši, Marčeta, Gojić, Ralević, Nikolić, Glamočanin.
Narednog vikenda “Žakovci” gostuju u Kulpinu.