Sivac pobedom završio sezonu

Rukometaši Sivca 69 pobedom nad Crvenom Zvezdom iz Mokrina uspešno su završili šampionsku 2018/2019 sezonu. Pred prepunim tribinama “Panteri” su se u velikom stilu oprostili od svoje publike. U utakmici bez rezultatskog značaja “Sivčani” su ubedljivo slavili sa 37:25. Utakmica je rešena već tokom prvog poluvremena kada su domaći serijom 8:0 otišli na ubedljivih +14. U nastavku susreta priliku su dobili svi igrači. Najefikasniji u dresu Sivca bili su Vemić i Čabai sa po šest pogodaka, dok se u dresu gostiju istakao Dražić sa sedam golova. Ovom pobedom završena je najuspešnija sezona u istoriji sivačkog rukometa, jer su „Panteri“ sa skorom od 21 pobede i samo jednim porazom ubedljivo zauzeli prvo mesto na tabeli ispred ekipa Jabuke i Inđije. Treba napomenuti da će “Panteri” u petak, 31. maja odigrati još jednu, revijalnu utakmicu. Sivac će biti domaćin utakmice između reprenzetacije lige, u kojoj će nastupiti i igrači novog prvaka i ostatka lige. Tom prilikom će se domaćinu uručiti pehar prvaka, a biće dodeljena i priznanja najboljim pojedincima za proteklu sezonu.

Sivac 69 – Crvena Zvezda 37:25 (20:7)

Sedmerci: 2/2 (Sivac 69). 2/3 (Crvena Zvezda).

Isključenja: 10 minuta (Sivac 69). 2 minuta (Crvena Zvezda).

Sivac 69: Bogojević, Ćujić 2, Bošković 4, Popov 4, Beslać 1, Šupica 2, Sliva 2, Vemić 6, Potpara, Kalić 1, Karavezić, Milojević, Slavuljica 2, Čabai 6, Živković 2, Furtula 5.

Crvena Zvezda: Dražić 7, Radujko 4, Kosanović 4, Dimitrov 1, Ladičorbić, Trnić 2, Nikola Blažić 4, Nemanja Blažić 3.