Odbojkaši trijumfovali protiv Bečeja

Sombor- Bečej 3:1 (25:19, 25:17, 23:25, 25:20).

Odbojkaši Sombora pobedili su sinoć u okviru 16. kola Druge lige – grupa Sever ekipu Bečeja sa 3:1. Domaćin je tokom prva dva seta sigurnom igrom u polju kontrolisao igru, a samim tim i rezultat. Bez većih problema prva dva seta sasvim zasluženo su pripala ekipi Sombora. Gosti iz Bečeja su u trećem setu pokazali najviše. Sigurnim servisima i jakim blokom vodili su tokom celog trećeg seta, pa su na kraju i zasluženo smanjili rezultat. “Bečejci” su imali prednost je tokom prve polovine četvrtog seta, međutim, domaći su pojačali ritam i na kraju sasvim zasluženo “uknjižili” nove bodoveSombor: Dragić, Konjović, Šijačić, Kašiković, Šupica, Kolarić, Veniger, Tepavac, Aleksa Kevilj, Ćuk, Zagorac, Jekić, Aljoša Kevilj, Stričević. Bečej: Rakić, Koković, Gajičić, Vojnović, Marošanović, Bogdanov, Radovanov. Narednog vikenda ekipa Sombora gostuje u Turiji, gde će se sastati sa ekipom Mladosti. Tabela