Ravangrad među najuspešnijim klubovima prvenstva Bačke

U organizaciji karate saveza Vojvodine i karate kluba Front iz Stare Pazove, održano je seniorsko prvenstvo Vojvodine u katama i borbama. Najuspešniji takmičar karate kluba Ravangrad je bio Dejan Kemer koji je u konkurenciji kata osvojio treće mesto. Nemanja Slavić je u kategoriji do 84 kg osvojio peto mesto. Na Prvenstvu Bačke za poletarce, pionire i nade, u organizaciji karate saveza Vojvodine i karate kluba Šajkaš 021, karate klub Ravangrad je osvojio devet medalja, od kojih je bilo osam zlatnih. Najsjajnija odličja u kategorija kata su osvojili: Lea Rica, Petar Rukavina, Tamara Vučković, Kornelia Krušković, Anja Lokner, Mihaela Rica, Nikola Zejak. Irina Sabljić (-38 kg) u borbama je osvojila zlato, dok je Aleksandar Nikolić (-57 kg) mora da se zadovolji srebrom. Karate klub Ravangrad je po broju osvojenih medalja bio jedan od uspešnijih klubova na prvenstvu Bačke.