Četvrti uzastopni poraz Sombora

Odbojkaši Sombora pretrpeli su četvrti uzastopni poraz u prvenstvu Druge lige Srbije – grupa Sever. Bolji od njih ovoga puta su bili odbojkaši Partizana iz Bača. Somborci su bolje otvorili meč rešivši prvi set u svoju korist sa 25:23. Nakon gubitka prvog seta, gosti su zaigrali bolje, angažovanije i agresivnije, i bez većih problema rešavaju naredni tri seta u svoju korist.

Sombor – Partizan 1:3 (25:23, 17:25, 11:25, 17:25).

Narednog vikenda Sombor gostuje u Bečeju, gde igra protiv istoimene ekipe.

Sombor: Dragić, Konjović, Kašiković, Šijačić, Kolarić, Aljoša Kevilj, Stričević, Aleksa Kevilj, Ćuk, Tepavac, Pavkov, Jekić (K).

Tabela: Kulpin 17, Dunav Volej 15, Proleter 14, Vojvodina NS Seme 2 13, Partizan 11, Bečej 8, Sombor 6, Vrbas 3, Mladost (T) 2, Hercegovina 1.

Odbojkašice Volejstarsa poražene su u šestom kolu maksimalnim rezultatom od ekipe Lavice 07. Ovo je bio njihov peti poraz u prvenstvu u šest odigranih kola.

Volejstars – Lavice 07 0:3 (19:25, 14:25, 21:25).

U narednom sedmom kolu ekipa Volejstarsa putuje u Pančevo na megdan ekipi Odbojke 013.

Tabela: Futog Vest, Novi Sad po 17, Mladost (NP) 12, Lavice 07 – 11, Panonija 9, ŽOK Partizan 8, Slavija 4, Elan Volej 6, Odbojka 013 – 4, Volejstars 2.