Omladinci Radničkog 1912 vicešampioni jesenjeg dela prvenstva

Za vikenda su odigrane sve utakmice omladinskih fudbalskih liga. U drugom vojvođanskom rangu se takmiči ekipa Radničkog 1912. U poslednjem jesenjem kolu na Gradskom stadionu je trebalo da gostuje ekipa Mladosti iz Bačkog Jarka. Pošto gosti nisu doputovali u Sombor, utakmica je registrovana službenim rezultatom za domaćina koji je prvenstvo završio na drugoj poziciji sa 17 osvojenih bodova, iza ekipe Njerš Ištvana koja je osvojila 21 bod. Iako se prvenstvo nastavlja na proleće, ekipa je nastavila da treninzima, a u subotu su odigrali i prijateljsku utakmicu protiv ekipe Mladosti Apa iz Apatina. Domaćin je zasluženo slavio sa 4:0, a golove za domaćina su postigli Bihler, Filip Kovačev i Nikola Kovačev 2. Pioniri Radničkog 1912 su jesenji deo somborske područne lige takođe završili na prvom mestu. U poslednjem kolu dobili su Kordun iz Kljajićeva sa 0:3. Druga somborska ekipa, Radničkog ima sve tri selekcije u Kvalitetnoj ligi Vojvodine. Omladinci su nakon nešto lošijih rezultata u poslednjih mesec dana zabeležili trijumf na domaćem terenu protiv ekipe Borca iz Novog Sada. Utakmica nije dobro počela za domaće igrače, pošto je štoper domaćih Erdei postigao autogol u 16 minutu susreta. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Ipak, u nastavku susreta domaći su preokrenuli rezultat za svega pet minuta golovima Radeva i Vukadinovića. Pobedu je potvrdio Rnjak sredinom drugog dela susreta. Radnički se i pored ostvarene pobede nalazi u donjem delu tabele. Kadeti su protiv istog protivnika izgubili na domaćem terenu minimalnim rezultatom. Strelac za goste bio je Borovnica u samom finišu meča. Novim porazom, četvrtim u nizu, Radnički se nalazi u zoni ispadanja. Narednog vikenda obe selekcije putuju u Novi Sad na megdan ekipi Vojvodine. Pioniri su gostovali u Subotici, gde su u poslednjem meču jesenjeg dela sezone igrali protiv ekipe Arene. Meč je završen podelom bodova, na kraju konačnih 2:2. Pionirska selekcija je ovaj deo prvenstva završila na trećem mestu sa 18 bodova, iza ekipa CFK (25) odnosno Spartaka (24) boda.