Žak – Stari Grad 5:0 (1:0)

Strelci: Živković 2, Savić, Hernaus, Radusin.

Žuti kartoni: /

Žak: Molnar (Fratrić), Grgić, Matić, Ljuština, Šimunov, Kovačević, Hernaus, Radusin, Savić, Živković, Bubnjević.

Stari Grad: Lugarski, Zdravković, Gostović, Trifunović, Gajdobranski, Božin, Zeljko, Valentik.

Somborski „crno – beli“ zabeležili su danas važnu pobedu, a sa nova tri boda gotovo sigurno su sačuvali mesto u Područnom rangu. Treba napomenuti da rezultat ne oslikava pravo stanje na terenu. Naime, gosti su nastupili sa svega osam igrača, tako da rezultat nije ni dolazio u pitanje. Domaći su poveli u 11. minutu preko Živkovića. Imali su „Žakovci“ još nekoliko prilika, ali su na odmor otišli sa minimalnom prednošću. U nastavku, gostima ponestaje snage zbog manjka igrača, tako da primaju još četiri pogotka. Ipak, treba pohvaliti gostujuće igrače, koji su uprkos svim nedaćama odigrali celu utakmicu, što je za svaku pohvalu. Danas su odigrane još dve utakmice: Mladost (K) – Hajduk Junior 3:1, Hercegovac – Vojvodina (Tovariševo) 1:3. Žak trenutno zauzima devetu poziciju na tabeli sa 27 osvojenih bodova, a narednog vikenda gostuje lideru Prvenstva, ekipi Stanišića.