Omladinci Radničkog bolji od Krila Krajine

Najstarija omladinska selekcija Radničkog odigrala je svoju treću utakmicu u okviru Kvalitetne lige Vojvodine – plej – aut takmičenja. Na Gradskom stadionu gostovala je ekipa Krila Krajine iz Bačke Palanke. Bolja je bila somborska ekipa koja je na kraju zaslužena slavila sa 4:0 (1:0). Domaći su poveli već u petom minutu meča, a strelac za domaće je bio Veselinović. Samo par minuta kasnije glavni sudija meča Petar Nastasić Vorkapić isključio je gostujućeg igrača Dragičevića zbog nesportskog ponašanja, pa je time samo olakšao domaćoj ekipi. U prvom delu meča, pored gola malobrojni gledaoci nisu imali puno toga da vide. U nastavku meča, malo bolje izdanje domaćeg tima. Ipak gosti su prvi pripretili. Gostujući napadač Lončarević je imao zicer, ali je požurio, pa je njegov šut sa ivice kaznenog prostora golman domaćih izbio u korner. Domaćin je duplirali prednost preko Radeva u 79. minutu. Najlepši detalj meča je svakao treći pogodak domaćina. Vukadinović je maestralno šutirao sa nekih 25 metara i bukvalno kako se to fudbalskim žargonom kaže „skinuo paučinu“ u  82. minutu utakmice. Poslednji gol na utakmici postigao je Pavić četiri minuta kasnije.

Radnički: Jeličić, Drača (Pavić), Mazinjanin (Dobre), Erdei, Dulić, Mančić, Vukadinović, Lukić, Žeželj, Veselinović (Refle), Radev.

Krila Krajine: Mađar, Mičić (Benka), Marčeta, Popović, Obrić, Drobnjak, Stevanović (Čubrilo), Gajdobranski, Lončarević, Grigorijević, Dragičević.

Žuti kartoni: Erdei, Dulić, Vukadinović, Žeželj (Radnički). Dragičević, Benka (Krila Krajine).

Crveni karton: Dragičević (Krila Krajine).

Bačka 1901 – Radnički (kadeti) 0:0

Dan ranije, u subotu, kadeti Radničkog su gostovali u Subotici, gde su takođe u okviru trećeg kola Kvalitetne lige Vojvodine – plej – aut takmičenja odigrali svoj meč sa ekipom Bačke 1901. Kako se navodi u Izveštaju sa meča, utakmica prava prvenstvena, borbena do kraja, a rezultat na kraju nerešen i realan.

Radnički: Pehilj, Tevanović, N. Kovačev (F. Kovačev), Kusić, Matijaš, Mijović, Plavšić, Marčeta, Pavić (Lazić), Mančić, Buišić (Vemić).

Bačka 1901: Vojnić – Tunić, Ginal, Lerik, Milačić, Drašković, Tikvicki, Marković (Đurić), Vujković, Todić (Babičković), Nikolaš (Lakatoš), Molnar.

Žuti kartoni: Mijović, Mančić, Pehilj, Plavšić (Radnički). Vujković (Bačka 1901).