Rvači Radničkog osvojili tri medalje, Frgić bez premca

Prošlog vikenda, 14. aprila, Subotica je bila domaćin Prvenstva Vojvodine za seniore u rvanju grčko – rimskim stilom. Rvači “Radničkog” nastupili su sa tri takmičara i okitili se sa tri medalje. Najuspešniji bio je Filip Frgić koji je u kategoriji do 63 kg osvojio zlatnu medalju. Frgić je u finalu sa lakoćom pobedio protivnika iz Sente u drugom minuti tehničkim tušem. Za nijansu slabiji bio je Srđan Kovač do 55 kg koji je sa dve pobede otišao u finale i izgubio od našeg reprezentativca Gazdaga. U istoj kategoriji, Nikola Katanić je osvojio bronzanu medaljuU subotu, 21. aprila, rvački klub “Radnički” će biti domaćin Prvenstva Srbije za starije pionire i  juniore u rvanju grčko  – rimskim stilom. Takmičenje će biti održano u Gradkoj hali “Mostonga” sa početkom u 10.30 časova – navodi se u saopštenju Sportskog saveza grada Sombora.