Odbojkaši poraženi u Turiji

Odbojkaši Sombora doživeli su novi poraz u okviru 21. kola Druge lige Sever. Oni su poraženi na gostovanju u Turiji od domaće Mladosti sa 3:2 (16:25, 25:20, 25:22, 19:25, 15:10). Ovo je inače bio četvrti poraz u nizu somborskih odbojkaša. Utakmica puna preokreta, gosti dobili prvi set, a potom izgubila naredna dva. U četvrtom setu, nakon mnogo borbe, mladi somborski odbojkaši su uspeli da izbore peti odlučuju set. Međutim, u odlučujućim momentima domaći bolji, smireniji, uspevaju da prelome meč u svoju korsit. Narednog vikenda se završava odbojkaško takmičenje u drugom rangu. Somborska ekipa poslednju utakmicu igra pred domaćim gledaocima protiv trenutno trećeplasirane ekipe Kulpina. Utakmica nema neki poseban značaj pošto se Sombor nalazi na sredini tabele na sigurnom šestom mestu.

Tabela: Druga liga Sever