Treći uzastopni poraz odbojkaša, nova pobeda odbojkašica

Somborska ekipa gostovala je u Zrenjaninu, gde je odigrala utakmicu 20. kola Druge lige – grupe Sever. Nažalost, posle poraza od Botafoga i Vojvodine NS Seme, somborski odbojkaši zabeležili su treći poraz u nizu. Proleter – Sombor 3:0 (25:23, 30:28, 25:18). U prva dva seta „fortuna“ je bila na strani domaće ekipe, pošto je oba seta dobila na razliku. U trećem setu trener gostiju u “vatru” baca mlađe snage tako da domaća ekipa bez problema rešava meč. Nakon ovog poraza Sombor je na šestom mestu, a do kraja Prvenstva su ostala još dva kola. U pretposlednjem kolu somborska ekipa ponovo ide na gostovanje, ovoga puta u Turiju, gde će odmeriti snage sa domaćom ekipom Mladosti. Meč je programu u subotu od 19 časova. Ženska ekipa Volejstarsa iz Kljajićeva u Gradskoj hali Mostonga zabeležila je novu pobedu, ovoga puta nad ekipom Lavice 07 maksimalnim rezultatom 3:0 (25:16, 25:20, 25:21). Domaća ekipa je bez većih problema pretposlednji tim ovogodišnjeg Prvenstva. Ovo je bila osma pobeda ekipe iz Kljajićeva u poslednjih devet susreta. Narednu utakmicu, igraju u četvrtak, 5. aprila, u Somboru, protiv trećeplasirane ekipe Novog Sada.