Krajinović na Dimitrova

Filip Krajinović dobio je protivnika u drugom kolu ATP turnira u Roterdamu. Bugarin Grigor Dimitrov pobedio je Yuichia Sugitu iz Japana sa 6:4, 7:6 (7:5). U prvom setu viđena je izjednačena igra sve do poslednjeg gema, kada Dimitrov pri rezultatu 5:4, pravi odlučujući brejk za vođstvo u setovima. Sugita je bolje započeo drugi set i već u trećem gemu pravi brejk. Imao je servis za set pri vođstvu 5:3, ali ni to nije pomoglo. Bugarin je prvo uspeo da vrati brejk, a potom i da u taj breku reši meč. Susret srpskog i bugarskog tenisera na programu je sutra. Meč počinje u 13 časova. Biće ovo njihov četvrti meč u seniorskoj konkurenciji, a sva tri je dobio bugarski teniser. Dimitrov je peti igrač sveta, dok je Krajinović 38.